Wiodący system do łatwego i zrównoważonego tworzenia zabudowy targowej. 

System ramowy beMatrix jest najbardziej zrównoważonym rozwiązaniem dla konstrukcji tymczasowych, takich jak stoiska targowe, ściany kongresowe, imprezy wewnętrzne i zewnętrzne oraz pop-upy.

Zobacz, co Klienci budują z beMatrix Skontaktuj się z nami

beMatrix @ EuroShop 2020 (78).jpg
System ułatwiający ...

Nasz system budowy stoisk łączy w sobie wszystkie zalety systemu modułowego z wieloma możliwościami rozwiązań przygotowanych na specjalne zamówienie. Możliwy jest prawie każdy rodzaj kształtu i konstrukcji. Krótko mówiąc, jeden zestaw ram umożliwia realizację wielu różnych koncepcji stoisk.

Zobacz nasze produkty

beMatrix @ EuroShop 2020 (69).jpg
zrównoważone tworzenie zabudowy targowej

Zrównoważony rozwój jest zdecydowanie głównym obszarem zainteresowania  beMatrix. Zarówno podczas podejmowania strategicznych decyzji, jak i w trakcie codziennych działań, zawsze mamy  na uwadze cel, do jakiego dążymy – chcemy być firmą w każdym calu ekologiczną. W 2023 roku wprowadzimy na rynek nasz pierwszy produkt neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla oraz nasz nowy "kalkulator śladu"! Do 2026 roku – chcemy być firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla. Jesteśmy pewni, że tego dokonamy!

Więcej na temat zrównoważonego rozwoju

Podwójny pop-OUT, podwójne wrażenie

Czy chcą Państwo przenieść swój Pop-OUT dosłownie na wyższy poziom? Proszę dodać dodatkowe piętro do istniejącego pop-OUT. Aby ułatwić Państwu to zadanie, stworzyliśmy pakiet drugiego piętra pop-OUT ze schodami, który zawiera wszystko, czego potrzeba, aby zrobić podwójne wrażenie.

Więcej informacji znajdą Państwo w naszej broszurze

 

pop-OUT radio

Dlaczego beMatrix?

Szybkie i łatwe projektowanie i budowa

 

Wszystkie nasze stoiska są łatwe do zaprojektowania za pomocą naszego darmowego narzędzia beCAD lub dowolnego innego programu do projektowania. 

Wysoki zwrot z inwestycji

 

Ta sama rama może być stosowana do ścian, sufitów i podłóg, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki możliwości wielokrotnego użytkowania, beMatrix jest zawsze świetną inwestycją, w dodatku z wysokim zwrotem. (całkowity koszt posiadania inwestycji jest jeszcze niższy dzięki niskim kosztom pracy).   

Zrównoważony system

 

Ramy mogą być wielokrotnie wykorzystywane, podobnie jak części i akcesoria. Dbamy o środowisko, dlatego znacznie ograniczamy lub wręcz unikamy anodowania, malowania proszkowego czy chromowania. Dzięki temu ramy można poddać recyklingowi przy minimalnym nakładzie energii i bez utraty ich jakości.

Sieć międzynarodowa

 

W sieci beMatrix zawsze znajdzie się ktoś, kto może Ci pomóc, służąc swoim doświadczeniem – jesteśmy wszędzie tam, gdziekolwiek budujesz, zarówno jako kolega, jak i  podwykonawca. 

Lokalny serwis i magazyn blisko Ciebie

 

Posiadamy 10 własnych centrów wynajmu i serwisu na całym świecie, które służą wsparciem w zakresie wynajmu, szkoleń i rozbudowy. 

Lasser

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że system beMatrix może pozytywnie zmienić branżę eventową, zapewniając naszym Klientom większy komfort pracy w zrównoważony sposób. 

Więcej o naszej misji

Planting trees

Jak to robimy

Każdego dnia pracujemy jako zespół wspierany przez najwyższej klasy technologię. Chcemy być możliwie  jak najbliżej Klienta I jego potrzeb.

Pracujemy według naszych 5 kluczowych czynników sukcesu i we wszystkim, co robimy, kierujemy się naszymi wartościami: pasją, pracą zespołową i szacunkiem. 

Więcej o naszej strategii

RSC België

Gdzie to robimy

  • Działamy globalnie – posiadamy 2 zakłady produkcyjne, w Belgii i USA.  

  • 10 centrów serwisowych oferuje wynajem i wsparcie techniczne (8 w Europie, 2 w USA).

  • MybeMatrix jest dostępny 24/7 online – nasz serwis to moc inspiracji i profesjonalne narzędzie beCAD. Zajrzyj na naszą stronę! 

Współpraca z naszym partnerem Team West - ich profesjonalizm, dbałość o szczegóły, szybkość reakcji i proaktywność sprawiły, że czułem się zrelaksowany przez cały czas i mogę tylko gorąco polecić cały zespół do każdego projektu w beMatrix lub mieszance z niestandardowymi elementami. Pomyśleli o wszystkich drobnych szczegółach z góry, nawet zanim osobiście o nich pomyślałem. Rzadko spotyka się w naszej branży taki profesjonalizm i będę kontynuował współpracę z nimi przy kolejnych projektach w Europie.
Zdravka Kambourova, Współzałożyciel Easy Exhibit
8 lat temu zmieniliśmy cały nasz magazyn ram na beMatrix; od tego momentu nasz biznes stał się międzygwiezdny. Nie są naszym dostawcą, są naszym partnerem. Jak wielu może powiedzieć to o swoich dostawcach?
Rob Brooks, dyrektor Modex
beMatrix jest świetny. Oferują ciągłe, całodobowe wsparcie. Obsługa na miejscu jest niezrównana!
Lewis Walters, dyrektor Priority Graphics
Korzystanie z usług sieci beMatrix Rental jest jak niewyczerpana ekspansja naszych własnych zasobów. Wynajem dodatkowych ram jest szczególnie wygodny w przypadku większych wydarzeń. Wpływ na płynność finansową jest mniejszy, a my zyskujemy elastyczność w obsłudze naszych klientów.
Christian Verel, dyrektor Verel Interiors Expo Retail
Jako nowe przedsiębiorstwo wkraczające na już zatłoczoną przestrzeń, potrzebujemy, aby nasza działalność była w 100% skoncentrowana na kliencie, zwinna i zdolna do dodawania wartości w każdym punkcie. Centrum serwisowe beMatrix w Wielkiej Brytanii sprawia, że tak się dzieje. Zespół beMatrix UK zapewnia nam nieocenioną wiedzę o produktach i wsparcie. Przede wszystkim praca z nimi jest przyjemnością i naprawdę rozumieją wartość partnerstwa.
Simon Clifton, dyrektor Creative Event Spaces Ltd
Centrum serwisowe beMatrix UK zapewnia niezawodne źródło zapasów dostępnych w krótkim czasie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wraz z zespołem ekspertów. Ten poziom usług jest reprezentatywny dla zaangażowania beMatrix w branżę eventową i wystawienniczą.
Lewis Walters, dyrektor Priority Graphics
Epickie podejście do planety: pierwsze ramki z certyfikatem ClimatePartner w branży eventowej to beMatrix!

Udało nam się uzyskać certyfikat CLIMATEPARTNER dla znacznej części naszej gamy produktów. Mówimy o 90% naszych ram ECO+, produkowanych na naszej automatycznej linii w Belgii i używanych na całym świecie. To epickie posunięcie dla naszej planety!

Read this article
beMatrix UK powiększa się o nowy salon wystawowy i większy magazyn

17 maja 2024 r. nastąpiło wielkie otwarcie showroomu beMatrix UK. Nie pozostało to niezauważone: stu klientów przecięło wstęgę i świętowało razem z zespołem beMatrix. „To był dzień cennych kontaktów, inspiracji i zabawy!”, mówi Antony, dyrektor zarządzający beMatrix UK.

Read this article

Nasze miasto nigdy nie śpi. Nasze miasto ciągle się rozwija. To dynamiczne miejsce z ponad 640 metrami kwadratowymi innowacji beMatrix.

Odkryj nasze produkty podczas wizyty u nas – nie będziesz żałował. Chętnie również pokażemy nasze produkty Twoim Klientom i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. 

Zarezerwuj swoją wycieczkę po mieście
 

IMG_9998.jpg