Wiodący system do łatwego i zrównoważonego tworzenia zabudowy targowej. 

System ramowy beMatrix jest najbardziej zrównoważonym rozwiązaniem dla konstrukcji tymczasowych, takich jak stoiska targowe, ściany kongresowe, imprezy wewnętrzne i zewnętrzne oraz pop-upy.

Zobacz, co Klienci budują z beMatrix Skontaktuj się z nami

beMatrix @ EuroShop 2020 (78).jpg
System ułatwiający ...

Nasz system budowy stoisk łączy w sobie wszystkie zalety systemu modułowego z wieloma możliwościami rozwiązań przygotowanych na specjalne zamówienie. Możliwy jest prawie każdy rodzaj kształtu i konstrukcji. Krótko mówiąc, jeden zestaw ram umożliwia realizację wielu różnych koncepcji stoisk.

Zobacz nasze produkty

beMatrix @ EuroShop 2020 (69).jpg
zrównoważone tworzenie zabudowy targowej

Zrównoważony rozwój jest zdecydowanie głównym obszarem zainteresowania  beMatrix. Zarówno podczas podejmowania strategicznych decyzji, jak i w trakcie codziennych działań, zawsze mamy  na uwadze cel, do jakiego dążymy – chcemy być firmą w każdym calu ekologiczną. W 2023 roku wprowadzimy na rynek nasz pierwszy produkt neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla oraz nasz nowy "kalkulator śladu"! Do 2026 roku – chcemy być firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla. Jesteśmy pewni, że tego dokonamy!

Więcej na temat zrównoważonego rozwoju

"Niebo jest granicą" doświadczeń LED

LEDskin® przekształca Twoje stoisko w prawdziwy hotspot pełen animacji i ruchu. beMatrix wprowadził na rynek dwie nowe obudowy LEDskin®, które zadowolą każdego klienta na typowo wymagającym rynku LED. Będą one dostępne do zakupu lub wynajmu od lutego 2024 roku.

Poznaj najnowsze technologie LEDskin®!

LEDskin def

Dlaczego beMatrix?

Szybkie i łatwe projektowanie i budowa

 

Wszystkie nasze stoiska są łatwe do zaprojektowania za pomocą naszego darmowego narzędzia beCAD lub dowolnego innego programu do projektowania. 

Wysoki zwrot z inwestycji

 

Ta sama rama może być stosowana do ścian, sufitów i podłóg, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Dzięki możliwości wielokrotnego użytkowania, beMatrix jest zawsze świetną inwestycją, w dodatku z wysokim zwrotem. (całkowity koszt posiadania inwestycji jest jeszcze niższy dzięki niskim kosztom pracy).   

Zrównoważony system

 

Ramy mogą być wielokrotnie wykorzystywane, podobnie jak części i akcesoria. Dbamy o środowisko, dlatego znacznie ograniczamy lub wręcz unikamy anodowania, malowania proszkowego czy chromowania. Dzięki temu ramy można poddać recyklingowi przy minimalnym nakładzie energii i bez utraty ich jakości.

Sieć międzynarodowa

 

W sieci beMatrix zawsze znajdzie się ktoś, kto może Ci pomóc, służąc swoim doświadczeniem – jesteśmy wszędzie tam, gdziekolwiek budujesz, zarówno jako kolega, jak i  podwykonawca. 

Lokalny serwis i magazyn blisko Ciebie

 

Posiadamy 10 własnych centrów wynajmu i serwisu na całym świecie, które służą wsparciem w zakresie wynajmu, szkoleń i rozbudowy. 

Lasser

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że system beMatrix może pozytywnie zmienić branżę eventową, zapewniając naszym Klientom większy komfort pracy w zrównoważony sposób. 

Więcej o naszej misji

Planting trees

Jak to robimy

Każdego dnia pracujemy jako zespół wspierany przez najwyższej klasy technologię. Chcemy być możliwie  jak najbliżej Klienta I jego potrzeb.

Pracujemy według naszych 5 kluczowych czynników sukcesu i we wszystkim, co robimy, kierujemy się naszymi wartościami: pasją, pracą zespołową i szacunkiem. 

Więcej o naszej strategii

RSC België

Gdzie to robimy

  • Działamy globalnie – posiadamy 2 zakłady produkcyjne, w Belgii i USA.  

  • 10 centrów serwisowych oferuje wynajem i wsparcie techniczne (8 w Europie, 2 w USA).

  • MybeMatrix jest dostępny 24/7 online – nasz serwis to moc inspiracji i profesjonalne narzędzie beCAD. Zajrzyj na naszą stronę! 

Współpraca z naszym partnerem Team West - ich profesjonalizm, dbałość o szczegóły, szybkość reakcji i proaktywność sprawiły, że czułem się zrelaksowany przez cały czas i mogę tylko gorąco polecić cały zespół do każdego projektu w beMatrix lub mieszance z niestandardowymi elementami. Pomyśleli o wszystkich drobnych szczegółach z góry, nawet zanim osobiście o nich pomyślałem. Rzadko spotyka się w naszej branży taki profesjonalizm i będę kontynuował współpracę z nimi przy kolejnych projektach w Europie.
Zdravka Kambourova, Współzałożyciel Easy Exhibit
8 lat temu zmieniliśmy cały nasz magazyn ram na beMatrix; od tego momentu nasz biznes stał się międzygwiezdny. Nie są naszym dostawcą, są naszym partnerem. Jak wielu może powiedzieć to o swoich dostawcach?
Rob Brooks, dyrektor Modex
beMatrix jest świetny. Oferują ciągłe, całodobowe wsparcie. Obsługa na miejscu jest niezrównana!
Lewis Walters, dyrektor Priority Graphics
Korzystanie z usług sieci beMatrix Rental jest jak niewyczerpana ekspansja naszych własnych zasobów. Wynajem dodatkowych ram jest szczególnie wygodny w przypadku większych wydarzeń. Wpływ na płynność finansową jest mniejszy, a my zyskujemy elastyczność w obsłudze naszych klientów.
Christian Verel, dyrektor Verel Interiors Expo Retail
Jako nowe przedsiębiorstwo wkraczające na już zatłoczoną przestrzeń, potrzebujemy, aby nasza działalność była w 100% skoncentrowana na kliencie, zwinna i zdolna do dodawania wartości w każdym punkcie. Centrum serwisowe beMatrix w Wielkiej Brytanii sprawia, że tak się dzieje. Zespół beMatrix UK zapewnia nam nieocenioną wiedzę o produktach i wsparcie. Przede wszystkim praca z nimi jest przyjemnością i naprawdę rozumieją wartość partnerstwa.
Simon Clifton, dyrektor Creative Event Spaces Ltd
Centrum serwisowe beMatrix UK zapewnia niezawodne źródło zapasów dostępnych w krótkim czasie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wraz z zespołem ekspertów. Ten poziom usług jest reprezentatywny dla zaangażowania beMatrix w branżę eventową i wystawienniczą.
Lewis Walters, dyrektor Priority Graphics
Witamy w przyszłości ludzi czynu!

Jako belgijska firma jesteśmy dumni, że możemy być częścią przyszłości Flandrii podczas wydarzeń Flanders Technology & Innovation. Wzięliśmy udział w wydarzeniu otwierającym w Winter Circus w Gandawie i wydarzeniu zamykającym w Sportpaleis. Dowiedz się, jak pomagamy kształtować przyszłość Flandrii z beMatrix.

Read this article
beMatrix is double IF Design Award Winner of 2024

beMatrix has been crowned winner of not one but two of this year’s iF Design Awards, the world-renowned design prize, organised by International Forum Design GmbH. 132 judges examined critically the Fast Clamp and the LEDskin® P1.5, two new beMatrix products, and gave us fantastic scores in the categories differentiation, form, function, idea and impact. 

Read this article

Nasze miasto nigdy nie śpi. Nasze miasto ciągle się rozwija. To dynamiczne miejsce z ponad 640 metrami kwadratowymi innowacji beMatrix.

Odkryj nasze produkty podczas wizyty u nas – nie będziesz żałował. Chętnie również pokażemy nasze produkty Twoim Klientom i odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. 

Zarezerwuj swoją wycieczkę po mieście
 

IMG_9998.jpg